KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13442202
nr 1344 2202
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
"Elementära former". Mapp med 3 färgetsningar. Signerade, numrerade 102/150. Bladets mått: 52x60 cm, oramade lösa blad
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 18:03:58
500 kr
600 kr
700 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander